10e Internationale Filmfestival van Berlijn



Alle kennis die de mens in de loop der eeuwen over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn heeft vergaard, is nu op het internet beschikbaar, en wij hebben die voor u op een zo toegankelijk mogelijke manier gebundeld en geordend. Wij willen dat u snel en efficiënt toegang krijgt tot alles wat u over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn wilt weten; dat uw ervaring plezierig is en dat u het gevoel hebt dat u echt de informatie over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn hebt gevonden waarnaar u op zoek was.

Om onze doelstellingen te bereiken hebben wij ons niet alleen ingespannen om de meest actuele, begrijpelijke en waarheidsgetrouwe informatie over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn te verkrijgen, maar wij hebben er ook voor gezorgd dat het ontwerp, de leesbaarheid, de laadsnelheid en de bruikbaarheid van de pagina zo aangenaam mogelijk zijn, zodat u zich kunt concentreren op het wezenlijke, het kennen van alle beschikbare gegevens en informatie over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over iets anders, wij hebben het al voor u geregeld. Wij hopen dat wij ons doel hebben bereikt en dat u de informatie heeft gevonden die u zocht over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn. We heten u dus van harte welkom en moedigen u aan om te blijven genieten van de ervaring van het gebruik van scientianl.com .

10e Internationale Filmfestival van Berlijn
10e Internationale Filmfestival van Berlijn poster.jpg
Festivalposter
Plaats West-Berlijn , Duitsland
Gesticht 1951
onderscheidingen Gouden Beer ( El Lazarillo de Tormes )
Festivaldatum 24 juni 5 juli 1960
Website Website

Het 10e jaarlijkse Internationale Filmfestival van Berlijn werd gehouden van 24 juni tot 5 juli 1960. De Gouden Beer werd toegekend aan de Spaanse film El Lazarillo de Tormes, geregisseerd door César Fernández Ardavín .

Jury

Harold Lloyd , juryvoorzitter

De volgende mensen werden aangekondigd als juryleden voor het festival:

Internationale speelfilmjury

Internationale documentaire en korte jury

Films in competitie

De volgende films dingen mee naar de Gouden Beer :

speelfilm
Engelse titel Originele titel directeur(en) Land
Ademloos bout de souffle Jean Luc Godard Frankrijk
Zegeningen van het land Biyaya ng lupa Manuel Silos Filippijnen
Een glas water Das Glas Wasser Helmut Käutner West-Duitsland
Het gebed van de nachtegaal Doaa al-Karawan Henry Barakat Egypte
El Lazarillo de Tormes Cesar Fernández Ardavín Spanje, Italië
Onze laatste lente Eroica Mihalis Kakogiannis Griekenland
Het feest is voorbij Fin de fiesta Leopoldo Torre Nilsson Argentinië
Zelfs de wolken drijven weg Guureumeun heulleogado Yu Hyun-mok Zuid-Korea
Liefde en diefstal Il Mattatore Dino Risi Italië
Erf de wind Stanley Kramer VS
Het testament van een vrouw Joky Kozabur Yoshimura , Kon Ichikawa en Yasuzo Masumura Japan
In liefde maar dubbel Tavallista Lahtista van Kaks Ville Salminen Finland
De kermis Kirmes Wolfgang Staudte West-Duitsland, Frankrijk
Het liefdesspel Les Jeux de l'amour Philippe de Broca Frankrijk
Mijn slaaf Ths khxng chn Ubol Yugala Thailand
Nieuw licht Nai Kiran SM Agha Pakistan
Mijn tweede broer Nianchan Shohei Imamura Japan
Zakkenroller Robert Bresson Frankrijk
puberteit Pubertijd Prabhat Mukherjee India
Onder tien vlaggen Sotto dieci bandière Duilio Coletti Italië
Sängkammartjuven Göran Gentele Zweden
De boze stilte Guy Green Verenigd Koningkrijk
Geloof, Hoop en Hekserij Tro, håb en trolddom Erik Balling Denemarken
Strijd om Eagle Peak Venner Tancred Ibsen Noorwegen
Wilde Rivier Elia Kazan VS
Documentaire en korte film
Engelse titel Originele titel directeur(en) Land
Oostenrijk Gloriosa Edmund von Hammer Oostenrijk
Speel bal! Ballon woelmuis Jean Dasque Frankrijk
Dagboek Juan Berend Argentinië
Faja lobbi Herman van der Horst Nederland
Jungle kat James Algar VS
Hafenritmus Wolf Hart West-Duitsland
Mandara René Gardi Zwitserland
Ngi con ca bin c (onbekende regisseur) Zuid-Vietnam
Mannen van Brazilië Homens do Brasil Nelson Marcellino de Carvalho Brazilië
Droom van de wilde paarden Le songe des chevaux sauvages Denys Colomb de Daunant Frankrijk
Der Spielverderber Ferdinand Diehl en Boris von Borresholm West-Duitsland
ik vecchi Raffaele Andreassi Italië
Dorpszondag Stewart Wilensky VS

Sleutel

ik Winnaar van de hoofdprijs voor beste film in zijn sectie

onderscheidingen

De jury heeft de volgende prijzen uitgereikt:

Internationale juryprijzen

Juryprijzen voor documentaires en korte films

Onafhankelijke juryprijzen

Referenties

Externe links

Opiniones de nuestros usuarios

Walter Van Lieshout

Eindelijk een artikel over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn dat makkelijk te lezen is., Bedankt voor deze post over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn

Leon De Waal

Voor wie zoals ik op zoek is naar informatie over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn, is dit een zeer goede keuze.

Marjolein Joosten

Zeer interessant dit item over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn., Ik dacht dat ik alles al wist over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn., Zeer interessant dit item over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn.

Gerrit Arts

Ik vind de site leuk, en het artikel over 10e Internationale Filmfestival van Berlijn is het artikel dat ik zocht