Fins voetbalelftal onder 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Associatie | Finse voetbalbond (SPL) | ||||
Europees kampioenschap | |||||
Optredens | 4 (eerste keer: 1982) | ||||
Beste resultaat | Groepsfase (4 keer) | ||||
|
Het Fins voetbalelftal voor mannen onder 18 is een voetbalelftal voor spelers onder de 18 jaar dat Finland vertegenwoordigt op internationale toernooien. Het elftal speelt onder andere wedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal onder 18.
Europees kampioenschap voetbal onder 18 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaar | Ronde | Wed. | W | G | V | DV | DT | KW | |
1981 | Niet gekwalificeerd | kwalificatie | |||||||
1982 | Groepsfase | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | kwalificatie | |
1983 | Groepsfase | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | kwalificatie | |
1984 | Niet gekwalificeerd | kwalificatie | |||||||
1986 | kwalificatie | ||||||||
1988 | kwalificatie | ||||||||
1990 | kwalificatie | ||||||||
1992 | kwalificatie | ||||||||
1993 | kwalificatie | ||||||||
1994 | kwalificatie | ||||||||
1995 | kwalificatie | ||||||||
1996 | kwalificatie | ||||||||
1997 | kwalificatie | ||||||||
1998 | kwalificatie | ||||||||
1999 | kwalificatie | ||||||||
2000 | Groepsfase | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | kwalificatie | |
2001 | Groepsfase | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 13 | kwalificatie | |
Toernooi ging verder als EK onder 19. |
Finse voetbalbond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Fins vrouwenelftal · Olympisch elftal · Finland U21 · Finland U20 · Finland U19 · Finland U18 · Finland U17 · Finland U16
Interlands1911 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029
Internationale toernooienOS 1912 · OS 1936 · OS 1952 · OS 1980
Van jaar tot jaar1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020
TegenstandersAlbanië · Algerije · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Barbados · België · Bermuda · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · DDR · (West-)Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · India · Irak · Israël · Italië · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Maleisië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Wedstrijden in detailBelgië (2021) · Denemarken (2021) · Rusland (2021)
· · Elftallen onder 18 van bij de UEFA aangesloten voetbalbondenAlbanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Duitse Democratische Republiek · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Israël · Italië · Joegoslavië · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland