Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Oekraïens voetbalelftal speelde in de periode 1992 – 1999 na de ontmanteling van de Sovjet-Unie als eenheidsstaat.
29 april Vriendschappelijk № 1 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 3 | Hongarije | Avanhard Stadion, Oezjhorod Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) |
Ivan Hetsko 90' | 61' István Sallói 68' József Kiprich 84' (pen.) József Kiprich |
27 juni Vriendschappelijk № 2 «onderlinge duels» |
Verenigde Staten | 0 – 0 | Oekraïne | Rutgers Stadium, Piscataway Toeschouwers: 11.816 Scheidsrechter: Michael Caulfield (IRL) |
26 augustus Vriendschappelijk № 3 «onderlinge duels» |
Hongarije | 2 – 1 | Oekraïne | Sóstói Városi Stadion, Nyíregyháza Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Octavian Streng (ROM) |
Kálmán Kovács 81' Tibor Nagy 90' |
38' Yuriy Hudymenko |
28 oktober Vriendschappelijk № 4 «onderlinge duels» |
Wit-Rusland | 1 – 1 | Oekraïne | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Aleksey Spirin (RUS) |
Syarhey Gotsmanaw 49' | 78' Yuriy Maksymov |
27 april Vriendschappelijk № 5 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | Israël | Chornomorets Stadion, Odessa Toeschouwers: 8.200 Scheidsrechter: Nikolaj Levnikov (RUS) |
Serhiy Konovalov 78' | 55' Ronen Harazi |
18 mei Vriendschappelijk № 6 «onderlinge duels» |
Litouwen | 1 – 2 | Oekraïne | Žalgirio Stadionas, Vilnius Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) |
Ričardas Zdančius 4' | 18' Viktor Leonenko 22' Dmytro Mykhaylenko |
25 juni Vriendschappelijk № 7 «onderlinge duels» |
Kroatië | 3 – 1 | Oekraïne | Stadion Maksimir, Zagreb Toeschouwers: 26.070 Scheidsrechter: Darko Jamšek (SLO) |
Davor Šuker 13' Željko Adžić 47' Miroslav Bičanić 83' |
57' Andriy Husin |
16 oktober Vriendschappelijk № 8 «onderlinge duels» |
Verenigde Staten | 1 – 2 | Oekraïne | A.J. Simeon Stadium, High Point Toeschouwers: 4.298 Scheidsrechter: Hélder Dias (USA) |
Hugo Pérez 26' | 41' Viktor Leonenko 43' Viktor Leonenko |
20 oktober Vriendschappelijk № 9 «onderlinge duels» |
Mexico | 2 – 1 | Oekraïne | Jack Murphy Stadium, San Diego Toeschouwers: 53.829 Scheidsrechter: Hélder Dias (USA) |
Luis Miguel Salvador 47' Benjamín Galindo 35' |
33' (e.d.) Luis Roberto Alves |
23 oktober Vriendschappelijk № 10 «onderlinge duels» |
Verenigde Staten | 0 – 1 | Oekraïne | Goodman Stadium, Bethlehem Toeschouwers: 7.896 Scheidsrechter: Jack d'Aquila (USA) |
36' Serhiy Popov |
16 maart Vriendschappelijk № 11 «onderlinge duels» |
Israël | 1 – 0 | Oekraïne | Kiryat Eliezer Stadion, Haifa Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Daud Suheil (ISR) |
Tal Banin 40' (pen.) |
25 mei Vriendschappelijk № 12 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 3 – 1 | Wit-Rusland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Kostyantyn Panchyk (UKR) |
Viktor Leonenko 62' Serhiy Bezhenar 65' (pen.) Dmytro Mykhaylenko 82' |
45' Valyantsin Byalkevich |
3 juni Vriendschappelijk № 13 «onderlinge duels» |
Bulgarije | 1 – 1 | Oekraïne | Vasil Levski Stadion, Kiev Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Adrian Porumboiu (ROM) |
Nasko Sirakov 18' | 55' Yuriy Sak |
26 augustus Vriendschappelijk № 14 «onderlinge duels» |
VA Emiraten | 1 – 1 | Oekraïne | Fußballplätze Brandstätt, Grassau Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Hermann Albrecht (GER) |
Bahid Saad 45' | 90' Borys Finkel |
7 september EK-kwalificatie № 15 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 0 – 2 | Litouwen | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Bo Karlsson (SWE) |
53' Valdas Ivanauskas 61' Aurelijus Skarbalius |
11 september Vriendschappelijk № 16 «onderlinge duels» |
Zuid-Korea | 1 – 0 | Oekraïne | Gangneung Stadium, Gangneung Toeschouwers: 15.231 Scheidsrechter: Kim Young-Joo (KOR) |
Hong Myung-bo 77' (pen.) |
13 september Vriendschappelijk № 17 «onderlinge duels» |
Zuid-Korea | 2 – 0 | Oekraïne | Dongdaemun Stadium, Seoul Toeschouwers: 15.751 Scheidsrechter: Han Nam-Shik (KOR) |
Kim Do-Hoon 64' Hwang Sun-hong 85' |
12 oktober EK-kwalificatie № 18 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Oekraïne | 0 – 0 | Slovenië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Atanas Uzunov (BUL) |
13 november EK-kwalificatie № 19 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 3 – 0 | Estland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Léon Schelings (BEL) |
Serhiy Bezhenar 32' Urmas Kirs 45' (e.d.) Timerlan Huseinov 72' |
25 maart EK-kwalificatie № 20 «onderlinge duels» |
Kroatië | 4 – 0 | Oekraïne | Stadion Maksimir, Zagreb Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Hans-Jürgen Weber (GER) |
Zvonimir Boban 13' Davor Šuker 21' Robert Prosinečki 70' (pen.) Davor Šuker 79' |
29 maart EK-kwalificatie № 21 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 0 – 2 | Italië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Sándor Puhl (HUN) |
11' Attilio Lombardo 37' Gianfranco Zola |
26 april EK-kwalificatie № 22 «onderlinge duels» |
Estland | 0 – 1 | Oekraïne | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Tore Hollung (NOR) |
17' Timerlan Huseinov |
11 juni EK-kwalificatie № 23 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 0 | Kroatië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Kurt Röthlisberger (SUI) |
Yuriy Kalytvyntsev 13' |
6 september EK-kwalificatie № 24 «onderlinge duels» |
Litouwen | 1 – 3 | Oekraïne | Žalgirio Stadionas, Vilnius Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Brendan Shorte (IRL) |
Darius Maciulevičius 15' | 66' Tymerlan Huseynov 70' Tymerlan Huseynov 83' Andriy Husin |
11 oktober EK-kwalificatie № 25 «onderlinge duels» |
Slovenië | 3 – 2 | Oekraïne | Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana Toeschouwers: 2.750 Scheidsrechter: Juan Antonio Fernández (ESP) |
Sašo Udovič 53' Zlatko Zahovič 73' Sašo Udovič 90' |
24' Viktor Skripnik 44' Tymerlan Huseynov |
11 november EK-kwalificatie № 26 «onderlinge duels» |
Italië | 3 – 1 | Oekraïne | Stadio San Nicola, Bari Toeschouwers: 43.999 Scheidsrechter: Serge Muhmenthaler (SUI) |
Fabrizio Ravanelli 21' Fabrizio Ravanelli 49' Paolo Maldini 54' |
16' Andriy Polunin |
9 april Vriendschappelijk № 27 «onderlinge duels» |
Moldavië | 2 – 2 | Oekraïne | Stadionul Republican, Chisinau Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) |
Ion Testimețanu 72' Alexandru Popovici 84' |
49' Tymerlan Huseynov 66' Tymerlan Huseynov |
1 mei Vriendschappelijk № 28 «onderlinge duels» |
Turkije | 3 – 2 | Oekraïne | Samsun 19 Mayisstadion, Samsun Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Otar Guntadze (GEO) |
Hakan Şükür 8' Faruk Yiğit 14' Tugay Kerimoğlu 33' |
10' Andrij Sjevtsjenko 34' Tymerlan Huseynov |
13 augustus Vriendschappelijk № 29 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 5 – 2 | Litouwen | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Ladislav Gádoši (SVK) |
Viktor Leonenko 45' Viktor Skripnik 63' Viktor Leonenko 66' Yuriy Maksymov 79' Yuriy Maksymov 83' |
26' Darius Gvildys 78' Eimantas Poderis |
31 augustus WK-kwalificatie № 30 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland | 0 – 1 | Oekraïne | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 9.358 Scheidsrechter: Alain Sars (FRA) |
79' Serhij Rebrov |
5 oktober WK-kwalificatie № 31 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 2 – 1 | Portugal | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 51.385 Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN) |
Serhiy Popov 4' Yuriy Maksymov 88' |
83' João Vieira Pinto |
9 november WK-kwalificatie № 32 «onderlinge duels» |
Portugal | 1 – 0 | Oekraïne | Estádio das Antas, Porto Toeschouwers: 19.106 Scheidsrechter: Leif Sundell (SWE) |
Fernando Couto 58' |
23 maart Vriendschappelijk № 33 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 0 | Moldavië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Robert Sedlacek (AUT) |
Serhij Rebrov 56' |
29 maart WK-kwalificatie № 34 «onderlinge duels» |
Albanië | 0 – 1 | Oekraïne | Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada Toeschouwers: 9.395 Scheidsrechter: John McDermott (IRL) |
40' Serhij Rebrov |
2 april WK-kwalificatie № 35 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 2 – 1 | Noord-Ierland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 85.000 Scheidsrechter: Václav Krondl (CZE) |
Vitaliy Kosovskyi 3' Andrij Sjevtsjenko 71' |
14' (pen.) Iain Dowie |
30 april WK-kwalificatie № 36 «onderlinge duels» |
Duitsland | 2 – 0 | Oekraïne | Weserstadion, Bremen Toeschouwers: 33.242 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) |
Oliver Bierhoff 62' Mario Basler 72' |
7 mei WK-kwalificatie № 37 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | Armenië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 47.000 Scheidsrechter: Atanas Uzunov (BUL) |
Andrij Sjevtsjenko 6' | 75' Arthur Petrosyan |
7 juni WK-kwalificatie № 38 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 0 – 0 | Duitsland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 63.000 Scheidsrechter: László Vágner (HUN) |
20 augustus WK-kwalificatie № 39 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 0 | Albanië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 38.000 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) |
Serhij Rebrov 87' |
11 oktober WK-kwalificatie № 40 «onderlinge duels» |
Armenië | 0 – 2 | Oekraïne | Hrazdan, Jerevan Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Manuel Díaz Vega (ESP) |
34' Andrij Sjevtsjenko 56' Yuriy Maksymov |
29 oktober WK-kwalificatie Play-offs № 41 «onderlinge duels» |
Kroatië | 2 – 0 | Oekraïne | Stadion Maksimir, Zagreb Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Alain Sars (FRA) |
Slaven Bilić 11' Goran Vlaović 49' |
15 november WK-kwalificatie Play-offs № 42 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | Kroatië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 77.500 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) |
Andrij Sjevtsjenko 4' | 27' Alen Bokšić |
15 juli Vriendschappelijk № 43 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 2 | Polen | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Attila Juhos (HUN) |
Andrij Sjevtsjenko 87' | 10' Mirosław Trzeciak 54' Sylwester Czereszewski |
19 augustus Vriendschappelijk № 44 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 4 – 0 | Georgië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) |
Serhij Rebrov 1' 42' Serhij Skasjenko 57' Serhiy Kovalov 75' |
5 september EK-kwalificatie № 45 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 3 – 2 | Rusland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 82.100 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) |
Serhiy Popov 14' Serhij Skasjenko 25' Serhij Rebrov 74' (pen.) |
67' Yevgeniy Varlamov 87' Viktor Onopko |
10 oktober EK-kwalificatie № 46 «onderlinge duels» |
Andorra | 0 – 2 | Oekraïne | Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella Toeschouwers: 850 Scheidsrechter: Anton Getsov (BUL) |
31' Vitaliy Kosovskyi 44' Serhij Rebrov |
14 oktober EK-kwalificatie № 47 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 2 – 0 | Armenië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 82.100 Scheidsrechter: Marcel Lică (ROM) |
Serhij Skasjenko 32' Andriy Husin 80' |
20 maart Vriendschappelijk № 48 «onderlinge duels» |
Georgië | 0 – 1 | Oekraïne | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Slavik Kazaryan (ARM) |
82' Serhiy Konovalov |
27 maart EK-kwalificatie № 49 «onderlinge duels» |
Frankrijk | 0 – 0 | Oekraïne | Stade de France, Parijs Toeschouwers: 78.519 Scheidsrechter: Günter Benkö (AUT) |
31 maart EK-kwalificatie № 50 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | IJsland | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Dani Koren (ISR) |
Vladyslav Vashchuk 59' | 66' Lárus Sigurðsson |
5 juni EK-kwalificatie № 51 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 4 – 0 | Andorra | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Andreas Georgiou (CYP) |
Serhiy Popov 38' Serhij Rebrov 41' Yuriy Dmytrulin 56' Andriy Husin 89' |
9 juni EK-kwalificatie № 52 «onderlinge duels» |
Armenië | 0 – 0 | Oekraïne | Hrazdan Stadion, Jerevan Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Robert Boggi (ITA) |
18 augustus Vriendschappelijk № 53 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | Bulgarije | Dynamo Stadion, Kiev Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Romāns Lajuks (LAT) |
Serhij Rebrov 83' (pen.) | 90' Ivaylo Petkov |
4 september EK-kwalificatie № 54 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 0 – 0 | Frankrijk | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 70.000 Scheidsrechter: Hugh Dallas (SCO) |
8 september EK-kwalificatie № 55 «onderlinge duels» |
IJsland | 0 – 1 | Oekraïne | Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 7.072 Scheidsrechter: Vítor Melo Pereira (POR) |
43' (pen.) Serhij Rebrov |
9 oktober EK-kwalificatie № 56 «onderlinge duels» |
Rusland | 1 – 1 | Oekraïne | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 78.600 Scheidsrechter: David Elleray (ENG) |
Valeri Karpin 76' | 87' Andrij Sjevtsjenko |
13 november EK-kwalificatie Play-offs № 57 «onderlinge duels» |
Slovenië | 2 – 1 | Oekraïne | Bežigrad Stadion, Ljubljana Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Urs Meier (SUI) |
Zlatko Zahovič 53' Milenko Ačimovič 83' |
33' Andrij Sjevtsjenko |
17 november EK-kwalificatie Play-offs № 58 «onderlinge duels» |
Oekraïne | 1 – 1 | Slovenië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Bernd Heynemann (GER) |
Serhij Rebrov 69' (pen.) | 74' Miran Pavlin |
FFOe · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Oekraïens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Oekraïne U21 · Oekraïne U20 · Oekraïne U19 · Oekraïne U18 · Oekraïne U17 · Oekraïne U16
Interlands1992 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 – 2029
Internationale toernooienEK 1992** · EK 1996 · EK 2000 · EK 2004 · EK 2008 · EK 2012 · EK 2016 · EK 2020
WK 1994 · WK 1998 · WK 2002 · WK 2006 · WK 2010 · WK 2014 · WK 2018 · WK 2022
Van jaar tot jaar1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021
TegenstandersAlbanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Libië · Litouwen · Luxemburg · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Niger · Nigeria · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oezbekistan · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Wedstrijden in detailDuitsland (2016) · Engeland (2012) · Engeland (2021) · Frankrijk (2012) · Italië (2006) · Nederland (2021) · Noord-Ierland (2016) · Noord-Macedonië (2021) · Oostenrijk (2021) · Saoedi-Arabië (2006) · Spanje (2006) · Tunesië (2006) · Zweden (2012) · Zweden (2021) · Zwitserland (2006)
** = Onder de naam Gemenebest van Onafhankelijke Staten
· · Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 1990–1999CONMEBOL: Bolivia · Chili · Colombia · Ecuador · Uruguay · Venezuela
UEFA: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Joegoslavië · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
AFC: Kazachstan
CAF: Madagaskar
CONCACAF: Belize · Canada