Het Wereldkampioenschap shorttrack 2003 (individueel) werd van 21 t/m 23 maart 2003 verreden in Warschau (Polen).
Titelverdedigers waren de winnaars van 2002 (Montreal), Kim Dong-sung bij de mannen en Yang Yang (A) bij de vrouwen, beiden afkomstig uit Zuid-Korea. Kim nam geen deel aan het kampioenschap, Yang verloor haar titel aan Choi Eun-kyung.
Naam | Land | pnt | |
---|---|---|---|
1 | Ahn Hyun-soo | KOR | 89 |
2 | Li JiaJun | CHN | 76 |
3 | Song Suk-woo | KOR | 52 |
4 | Apolo Anton Ohno | USA | 34 |
5 | Jean-François Monette | CAN | 28 |
6 | Lee Seun-jae | KOR | 24 |
7 | Li Ye | CHN | 21 |
8 | Jonathan Guilmette | CAN | 8 |
9 | Jeff Scholten | CAN | 4 |
10 | Nicola Rodigari | ITA | - |
26 | Cees Juffermans | NED | |
31 | Wim De Deyne | BEL |
Naam | Land | pnt | |
---|---|---|---|
1 | Choi Eun-kyung | KOR | 76 |
2 | Yang Yang (A) | CHN | 68 |
3 | Kim Min-jee | KOR | 55 |
4 | Evgenja Radanova | BUL | 41 |
5 | Amélie Goulet-Nadon | CAN | 26 |
6 | Cho Ha-ri | KOR | 21 |
7 | Stephanie Bouvier | FRA | 19 |
8 | Tian Yu Fu | CHN | 14 |
9 | Wang Meng | CHN | - |
10 | Alanna Kraus | CAN | - |
22 | Mariëlle Lootsma | NED |
Wereldkampioenschap shorttrack (individueel)
Champaign 1976 ·
Grenoble 1977 ·
Solihull 1978 ·
Quebec 1979 ·
Milaan 1980 ·
Meudon 1981 ·
Moncton 1982 ·
Tokio 1983 ·
Peterborough 1984 ·
Amsterdam 1985 ·
Chamonix 1986 ·
Montreal 1987 ·
St. Louis 1988 ·
Solihull 1989 ·
Amsterdam 1990 ·
Sydney 1991 ·
Denver 1992 ·
Peking 1993 ·
Guildford 1994 ·
Gjövik 1995 ·
Den Haag 1996 ·
Nagano 1997 ·
Wenen 1998 ·
Sofia 1999 ·
Sheffield 2000 ·
Jeonju 2001 ·
Montreal 2002 ·
Polen 2003 ·
Göteborg 2004 ·
Peking 2005 ·
Minneapolis 2006 ·
Milaan 2007 ·
Gangneung 2008 ·
Wenen 2009 ·
Sofia 2010 ·
Sheffield 2011 ·
Shanghai 2012 ·
Debrecen 2013 ·
Montreal 2014 ·
Moskou 2015 ·
Seoel 2016 ·
Rotterdam 2017 ·
Montreal 2018 ·
Sofia 2019 ·
Seoel 2020 ·
Dordrecht 2021 ·
Montreal 2022 ·
Seoel 2023 ·
Rotterdam 2024
Wereldkampioenschap shorttrack (teams)
Seoul 1991 ·
Nobeyama 1992 ·
Boedapest 1993 ·
Cambridge 1994 ·
Zoetermeer 1995 ·
Lake Placid 1996 ·
Seoel 1997 ·
Bormio 1998 ·
St. Louis 1999 ·
Den Haag 2000 ·
Nobeyama 2001 ·
Milwaukee 2002 ·
Boedapest 2003 ·
Sint-Petersburg 2004 ·
Chuncheon 2005 ·
Montreal 2006 ·
Boedapest 2007 ·
Harbin 2008 ·
Heerenveen 2009 ·
Bormio 2010 ·
Warschau 2011
Wereldkampioenschappen shorttrack junioren
Seoel 1994 ·
Calgary 1995 ·
Courmayeur 1996 ·
Marquette 1997 ·
Saint Louis 1998 ·
Montreal 1999 ·
Székesfehérvár 2000 ·
Warschau 2001 ·
Chuncheon 2002 ·
Boedapest 2003 ·
Peking 2004 ·
Belgrado 2005 ·
Miercurea Ciuc 2006 ·
Mladá Boleslav 2007 ·
Bozen 2008 ·
Sherbrooke 2009 ·
Taipei 2010 ·
Courmayeur 2011 ·
Melbourne 2012 ·
Warschau 2013 ·
Erzurum 2014 ·
Osaka 2015 ·
Sofia 2016 ·
Innsbruck 2017 ·
Tomaszów Mazowiecki 2018 ·
Montreal 2019 ·
Bormio 2020 ·
Salt Lake City 2021 ·
Gdańsk 2022 ·
Dresden 2023 ·
Gdańsk 2024