Spanje op de Olympische Winterspelen 2002
Uiterlijk
naar zijbalk verplaatsen
verbergen
Tijdens de Olympische Winterspelen van 2002, die in Salt Lake City (Verenigde Staten) werden gehouden, nam Spanje voor de zestiende keer deel.
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Alpineskiën
Olympiër
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Ana Galindo |
reuzenslalom (v) |
24e |
2.36,23 (+6,22) — 1.18,84+1.17,39
|
María José Rienda |
reuzenslalom (v) |
6e |
2.32,53 (+2,52) — 1.16,73+1.15,80
|
slalom (v) |
15e |
1.52,11 (+6,01) — 56,18+55,93
|
Carolina Ruíz |
super g (v) |
15e |
1.15,17 (+1,58)
|
reuzenslalom (v) |
dnf-1 |
opgave run 1
|
slalom (v) |
26e |
1.56,22 (+10,12) — 57,72+58,50
|
Langlaufen
Olympiër
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Juan Jesús Gutiérrez |
30 km vrije stijl massastart (m) |
17e |
1:14.05,1 (+2.34,1)
|
50 km klassiek (m) |
20e |
2:15.14,4 (+8.53,6)
|
achtervolging 10 km+10 km (m) |
37e |
+2.05,6 (klassiek:28.06,7 + vrije stijl:23.48,5)
|
Johann Mühlegg |
30 km vrije stijl massastart (m) |
dq |
disk. doping (1:09.28,9)
|
50 km klassiek (m) |
dq |
disk. doping (2:06.05,9)
|
achtervolging 10 km+10 km (m) |
dq |
disk. doping (49.20,4) (klassiek:26.07,2 + vrije stijl:23.13,4)
|
Haritz Zunzunegui |
30 km vrije stijl massastart (m) |
41e |
1:17.06,5 (+5.35,5)
|
50 km klassiek (m) |
dnf |
opgave
|
achtervolging 10 km+10 km (m) |
54e |
+3.59,1 (klassiek:29.01,3 + vrije stijl:24.47,0)
|
Snowboarden
Olympiër
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Íker Fernández |
halfpipe (m) |
23e |
dnq kwal. 1: 31,0 kwal. 2:31,1
|
·
·
Landen op de
Olympische Winterspelen 2002 in
Salt Lake City
Amerikaanse Maagdeneilanden · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bermuda · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Chinees Taipei · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Estland · Fiji · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Groot-Brittannië · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · India · Iran · Israël · Italië · Jamaica · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kenia · Kirgizië · Kroatië · Letland · Libanon · Liechtenstein · Litouwen · Macedonië · Mexico · Moldavië · Monaco · Mongolië · Nederland · Nepal · Nieuw-Zeeland · Noorwegen · Oekraïne · Oezbekistan · Oostenrijk · Polen · Roemenië · Rusland · San Marino · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tadzjikistan · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Turkije · Venezuela · Verenigde Staten · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Uitgesloten van deelname: Puerto Rico